Pensjonat Turysta

Okolice

Kruszwica/ Inowrocław

Ruiny późnogotyckiego zamku z pozostałą Mysią Wieżą z której rozpościera się wspaniały widok na miasto i jezioro Gopło. Kolegiata św. Piotra i Pawła z 1120–1140 wybudowana w stylu romańskim/ Inowrocław to jedne z największych i najlepiej zorganizowanych tężni solankowych w Polsce oraź palmiarnia.

Uniejów

Termy w Uniejowie to znakomita możliwość relaksu i odprężenia w geotermicznych wodach, idealna rozrywka dla rodzin i dzieci.

Gniezno

Pierwsza Stolica Polski z Bazyliką prymasowską Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny wraz z grobem Św. Wojciecha patrona Polski oraz muzeum Początków Państwa Polskiego, które każdy powinien odwiedzić.

Ostrów Lednicki

Wyspa na jeziorze Lednickim, prawdopodobne miejsce Chrztu Polski, w pobliżu pola Lednickie - coroczne miejsce spotkań młodzieży ze słynną "rybą".

Biskupin

Stanowisko archeologiczne w Biskupinie, pomnik historii Polski. Osada wiąże się z kręgiem kultury łużyckiej IV w. p.n.e.

Toruń

Miasto pierników i Mikołaja Kopernika i radia Maryja. Piękna starówka i zabytkowe kościoły i planetarium.

Dodatkowo

Dom Wycieczkowy Turysta, ul. Gosławicka 4, 62-563 Licheń Stary
Dom Noclegowy Tęcza, ul. Konińska 53, 62-563 Licheń Stary
tel. 602 135 684 tel./fax 63 270 79 96, e-mail: lichennoclegi@lm.pl

NOCLEGI Licheń Stary i okolice. Noclegi od 20 zł, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystykaNoclegi Wielkopolskie, tanie noclegi w wielkopolskim od 20 zł: pensjonaty, hotele, kwatery, domki, agroturystyka...Ogólnopolski Portal Turystyczny Infoturystyka.pl - noclegi, hotele, pensjonaty, kwatery, pokoje gościnne, agroturystykaOgólnopolski Portal Turystyczny Infoturystyka.pl - noclegi, hotele, pensjonaty, kwatery, pokoje gościnne, agroturystyka
Pensjonat "Turysta" - Karczma "Pod Tęczą"Noclegi Licheń Starynoclegi LicheńNoclegi LicheńNoclegi Konin Turysta na FB

Ataraksja - Tworzenie stron internetowych w Koninie